20221019_103018.jpg

Предавање не тему: Електроенергетски систем савремених прекоокеанских теретних и путничких бродова

У среду 19.10.2022. год. у сали 232, на ФТН у Чачку у оквиру предмента Електромоторни погони одржано је предавање на тему:
"Електроенергетски систем савремених прекоокеанских теретних и путничких бродова".
Предавање је одржао дипл. инж. ел. Милош Главоњић, бивши студент ФТН у Чачку и вишегодишњи електро инжењер на теретним прекоокеанским бродовима. Предавању, које је трајало нешто више од сат времена су присуствовали студенти 4. године ЕРИ академсих и струковних студија као и наставници и сарадници катедере за Електроенергетику. Након предавања студенти су имали прилике да поставе питања и у нефомалном разговору добију корисне информације везане за овакав вид каријере.